توضیحات کامل :

پاورپوینت مفهوم افراز چیست

 

پاورپوینت مفهوم افراز چیست شامل 25 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان حقوق ، علوم سیاسی ، بازرگانی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

شاید شما هم بارها کلمه افراز شنیده باشید ولی با معنای آن  آشنا نباشید. ما در این جا با عنوان مفهوم "افراز چیست" به تشریح این کلمه حقوقی پرداخته و به تفاوت آن با تفکیک اشاره کرده ایم.

به جدا کردن سهم مشاع شرکا از یکدیگر( تقسیم مال غیر منقول مشاع بین شرکا به نسبت سهم آن ها) افراز می گویند. برای مثال اگر فرد شماره یک مالکیت 2دانگ و فرد شماره دو مالکیت 3دانگ را داشته باشد، چنان چه شماره یک قصد داشته باشد سهم 2 دانگ خودش را از زمین جدا کند و به عبارتی سهمش را تصرف کند و از دانگش از حال اشاعه خارج گردد، عمل افراز صورت می گیرد .

و ...

 

فهرست مطالب

مقدمه
انواع افراز
نکات مهم اجرایی در افراز
مال منقول
مال غیر منقول
مال مشاع

تفکیک چیست؟
تفاوت تفکیک و افراز چیست؟
پایان

 

عنوان : مفهوم افراز چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 480 کیلوبایت

تعداد صفحات : 25

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

مفهوم افراز چیست